Wybierz najatrakcyjniejszą lokatę!

Doskonała lokata na średni termin? Doskonale! Dzięki naszemu rewelacyjnemu rankingowi lokat średnioterminowych dowiesz się, gdzie najlepiej ulokować swoje pieniądze w październiku. Wybrane lokaty prezentujemy w oparciu o jak najwyższe oprocentowanie oraz niezbyt wygórowane wymagania w stosunku do kwot, jakie możemy na nich ulokować.oszczędności

Noble Bank i Lokata Słoneczna III

Ta doskonała lokata pozwala Ci ulokować środki już od 500 złotych z oprocentowaniem 2, 9 w skali roku. Założyć możesz ją na okres 6 miesięcy. Aby ją założyć, możesz po prostu wypełnić wniosek na stronie Noble Banku . Ważnym jest to, by twoje środki, jakie chcesz na niej ulokować, stanowiły nadwyżkę nad saldem Twoich depozytów na dzień 30 lipca. Stąd, oferta skierowana jest do klientów, którzy już od jakiegoś czasu korzystają z usług tego banku.

Credit Agricole i Lokata Powitalna

Oprocentowanie 2, 8% w skali roku jest dostępne tylko dla nowych klientów, którzy założą taką lokatę w ciągu 6 miesięcy od daty otwarcia konta osobistego w tym banku. Zapada ona na okres 9 miesięcy, przy czym kwota niezbędna do jej otwarcia stanowi tylko tysiąc złotych. Aby skorzystać z oferty, należy udać się do oddziału banku.

Idea Bank i Lokata Cloud

To kolejna ciekawa propozycja. Dzięki takiej lokacie zyskamy 2, 73% w skali roku. Otwierana jest od kwoty tysiąca do nawet miliona złotych na okres 6 miesięcy. Oferta skierowana jest do posiadaczy Konta Idealnego w tym banku. Jest możliwość uzyskania oprocentowania nominalnego w wysokości 3% w przypadku, gdy klient będzie przez cały okres trwania lokaty utrzymywał na tym koncie minimum 10% kwoty, jaką wcześniej wpłacił na lokatę. Przy niespełnieniu tego warunku, oprocentowanie lokaty wyniesie tylko 1, 5%. Jeżeli jesteś zainteresowany tą lokatą, możesz wypełnić wniosek na stronie tego banku bez konieczności udawania się do jego oddziału.

BOŚ Bank i EKOlokata Wysoko Procentująca

Z kolei BOŚ Bank oferuje nam lokatę na minimum tysiąc złotych o oprocentowaniu 2, 65% w skali roku. Jej zapadalność trwa 9 miesięcy. Tak wysokie oprocentowanie dotyczy tylko nowych środków stanowiących nadwyżkę nad saldem depozytów klienta w tym banku. Dla innych środków oprocentowanie wyniesie nieco mniej – czyli 2, 3%. BOŚ zobowiązuje się do przekazania z własnych środków kwoty 2 zł na ochronę foki szarej w przypadku każdorazowego skorzystania z oferty.

Po więcej informacjach o lokatach wejdź tutaj.

Powiązana tematyka