Ranking najlepszych lokat na 6 do 9 miesięcy na lipiec

Lokaty, których okres trwania wynosi od 6 do 9 miesięcy, to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią zbyt częstych zmian. Choć w danym czasie przyniosą nam proporcjonalnie mniejsze zyski od lokaty krótkoterminowej, najczęściej nie wiążą się z dodatkowymi produktami, jakie jesteśmy zobligowani zakupić, aby uzyskać dane oprocentowanie – takie lokaty zwykle skierowane są dla tych klientów, którzy już posiadają inne produkty w danym banku. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych lokat stworzony przez specjalistów, którzy specjalnie dla Ciebie zanalizowali te produkty na miesiąc lipiec.pieniadze

Toyota Bank

Pierwsze miejsce w rankingu należy się temu bankowi za wysokie oprocentowanie Lokaty Specjalnej w porównaniu do innych tego typu produktów występujących na rynku. Okres trwania tej lokaty to 9 miesięcy, ulokować możemy na niej środki od 5 do 50 tysięcy złotych. Takie oprocentowanie uzyskamy tylko wtedy, kiedy będziemy posiadać w dniu założenia lokaty również kredyt samochodowy w tym banku – w przypadku, jeśli takiego produktu nie będziemy posiadać, oprocentowanie podstawowe wyniesie 2, 5%.

Noble Bank

Dzięki e-Lokacie Słonecznej zyskasz 3, 35% w skali roku w ciągu sześciu miesięcy trwania lokaty. Lokatę założysz, dysponując kwotą od 500 do 50 tysięcy złotych pod warunkiem, że będą to nowe środki stanowiące nadwyżkę nad saldem depozytów klienta na dzień 26 czerwca. Oprocentowanie promocyjne dostępne jest dla klientów, którzy w czasie trwania lokaty posiadają, lub zdecydują się założyć rachunek osobisty w tym banku oraz w każdym z 4 podokresów zapewnią przelew wynagrodzenia w kwocie minimum 1000 złotych oraz dokonają transakcji kartą debetową lub iKasa na kwotę minimum 300 zł. Oprocentowanie standardowe tej lokaty wynosi 3, 1% – obejmuje ono środki powyżej 50 tysięcy złotych.

Lion’s Bank

Jest on trzecim z kolei bankiem, który proponuje jedno z najwyższych oprocentowań dzięki Lokacie Fortune. Lokata otwierana jest na okres 6 miesięcy od kwoty 100 tysięcy do miliona złotych. Oferta skierowana jest dla posiadaczy Rachunku Lion’s PRIME, ponieważ zasilenie lokaty musi odbyć się z tego rachunku. Jest możliwym osiągnięcie oprocentowania rzędu 3, 2% pod warunkiem, że klient będzie przez cały okres trwania lokaty utrzymywał na Rachunku Lion’s PRIME co najmniej 10% kwoty wpłaconej na lokatę. Po uwzględnieniu tego wymagania, realne oprocentowanie lokaty wyniesie około 2, 91%. W przypadku niespełnienia tego warunku, oprocentowanie wyniesie 2%.

Sprawdź dokładny ranking lokat tutaj na stronie polskabankowosc.com.pl.

Powiązana tematyka