Do kogo kierowane są promocje bankowe

Do nowych klientów banku kierowane są promocje dotyczące prowadzenia ich konta. Przy złożeniu deklaracji o korzystaniu z konta elektronicznego i stałych, comiesięcznych wpływach na konto oraz częstego płacenia za pomocą karty mogą oni liczyć na bezpłatne prowadzenie konta przez jakiś okres czasu lub nawet do końca obowiązującej z bankiem umowy. oprocentowanie lokat bankowych

W niektórych bankach otrzymają także pewną sumę pieniędzy w nagrodę za założenie konta akurat w tym banku, a nie innym. Przed założeniem konta w banku warto także przeanalizować wszystkiego swoje faktury i sprawdzić, kto jest naszym dostawcą najważniejszych usług, ponieważ może się okazać, że w ramach promocji bankowej będziemy mogli w przyszłości otrzymać zwrot części należności uiszczonych na konto naszych dostawców, jeżeli są oni powiązani umowami z naszym bankiem. Dodatkowo promocje bankowe największych banków przewidują obecnie realizowanie czasowych promocji, na mocy których można wygrać bilety do kina lub teatru, a nawet bony zakupowe, jeżeli opłacamy faktury za usługi świadczone przez określonych dostawców. Kolejne promocje bankowe mogą nam zagwarantować dodatkowe oszczędności, jeżeli będziemy podpisywać kolejne umowy z dostawcami różnych usług.

Promocje bankowe dla stałych klientów

Stali klienci banków mogą korzystać z promocji pojawiających się w momencie wprowadzania przez bank nowych usług dotyczących aplikacji bankowych. Polegają one na zdobywaniu określonej liczby punktów, która pozwoli na zrealizowanie na przykład bonu zakupowego. Regularne dokonywanie płatności za sprawą karty bankomatowej pozwala okresowo na skorzystanie z różnych przyjemności, takich jak: wygrana samochodu, laptopa czy zrobienie darmowych zakupów. Niektóre z promocji bankowych oferowane są dla osób mieszczących się w pewnej granicy wieku, inne natomiast są uzależnione od regularności wpływów na konto. Pewną jednak jest rzeczą, że promocje bankowe przygotowywane są dla wszystkich klientów banku, także tych solidnie spłacających swoje kredyty bankowe.

Powiązana tematyka